logotype
  • image1 Every time we embrace, i go to that away place, when we just walk hand in hand, i'm in never, never land.
  • image2 Whenever i look into your eyes, i begin to get butterflies, then my heart skips a beat, and our lips passionately meet.
  • image3 You are always on my mind, Your face is all it can find. I think about you every day And know it’ll work out somehow, some way.
  • image4 To the world you may be just one person, but to one person you may be the world.
  • image5 The moonlight plays upon your skin, A kiss that lingers takes me in, I fall asleep inside of you, There are no words, There's only truth
  • image6 Beginnings are usually scary and endings are usually sad, but it's everything in between that makes it all worth living.
  • image7 Love can touch us one time and last for a lifetime, and never let go till we're gone.

About Me

Fotogrāfija mani vienmēr aizrāva un mana attieksme pret to vienmēr bija dziļāka nekā parastiem lietotājiem. Es attiecos pret fotogrāfiju ar lielāku cieņu, nekā daudzi cilvēki no manas apkārtnes. Digitālā fotogrāfija deva iespēju dziļāk pievērsties apkārtējās vides izpētei  ar fotoaparāta palīdzību. Sākās viss, kā visiem – fotografēju ziediņus, kukainīšus un vienkārši skaistumu apkārt.  Pēc kāda laiciņa es sapratu, ka manas zināšanas par bildēšanas tehniku, kadra uzbūvi, kompozīciju un citiem fotogrāfijas aspektiem man ir diezgan minimālas, tad arī pieņēmu lēmumu iet mācīties un iegūt fotomākslas zināšanas pie profesionāļiem.

Es iepazinos ar slaveniem Latvijas fotogrāfiem, noklausījos viņu viedokļus par to kur un pie kā viņi mācījās. Tā es uzzināju par Grigoriju Aleksikovu. Patreiz es pabeidzu divus apmācības kursus – fotogrāfijas tehniskā puse un tās aspekti, fotogrāfijas žanru izpēte. Tagad es ar nepacietību gaidu trešā kursa sākumu, kur Grigorijs Aleksikovs apmāca kā pareizi pielietot mākslīgo apgaismojumu, vai tā saucamā studijas gaisma un fotografēšana. Bet pagaidām es pati cenšos progresēt un attīstīties fotogrāfijas jomā, bildējot gan dabīgā, gan mākslīgā apgaismojumā. 

No tā brīža kad man parādījās pirmā digitālā fotokamera pagāja daudz laika, esmu izmēģinājusi vairākas firmas un modeļus. Patreiz es izvēlējos japāņu firmas NIKON fototehniku un lietoju D700 kameru, ka arī izmantoju pasaulē slaveno brendu objektīvus.